Ha5s_bc
Please Register / Va rugam sa va Inregistrati
Connect ha5s.no-ip.biz
Ha5s_bc
Please Register / Va rugam sa va Inregistrati
Connect ha5s.no-ip.biz
Ha5s_bc
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ha5s_bc

Incercam sa va oferim doar cei mai bun.
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in
Enter to Counter-Strike Top Sites and Vote for this Site!!!

 

 Cerere admin

Go down 
+2
EuGeN
Cosmin3l
6 posters
AuthorMessage
Cosmin3l




Varsta : 21
Posts : 5
Reputatie : 0
Join date : 2010-04-20

Cerere admin Empty
PostSubject: Cerere admin   Cerere admin I_icon_minitimeTue Apr 20, 2010 2:37 pm

Nume real: Radu Iulian-Cosmin
Varsta:21

nick:Cosmin3l

Localitatea: Pitesti

Redirecte: Da 20-30

va angajati sa respectati regurile pt jucator/admin pe server?:dap normal

ore in care puteti admina:de luni pana vineri intre 18-24 sambata si duminik oll day as sta si mai mult in timpul liber dar munk ma chiama....si cum am facut pe toate serv care am vrut sa ma inprietenesc cu adminii...adik:dpana acuma de 1 admin am scapa mai am inca fro 7-8 cred :-?...si ma refer la facut poze,blinduri chestii dinastea.....sper sa ii conving si pe ceilalti k mie nu imi plac codatii....ci ii detesc...si adminul mi sar potrivi pt k vad k nu prea sunt admini online seara dupa 23 as putea sta eu 1-2h...multumesc tuturor care ma vezi vote GL & HL

steam: nop
Back to top Go down
EuGeN
***Admin Server
***Admin Server
EuGeN


Posts : 32
Reputatie : 8
Join date : 2010-04-03
Varsta : 31
Location : Caransebes

Cerere admin Empty
PostSubject: Re: Cerere admin   Cerere admin I_icon_minitimeWed Apr 21, 2010 5:44 am

Nu am nik impotriva , pare serios....PRO
Back to top Go down
sNk

sNk


Varsta : 16
Posts : 51
Reputatie : 1
Join date : 2010-04-15
Varsta : 30
Location : Undeva`n Balcani

Cerere admin Empty
PostSubject: -   Cerere admin I_icon_minitimeWed Apr 21, 2010 6:38 am

EuGeN are Dreptate.SmilePRO
Back to top Go down
axel96
***Admin Server
***Admin Server
axel96


Posts : 32
Reputatie : 3
Join date : 2010-04-02
Location : Behind you!

Cerere admin Empty
PostSubject: Re: Cerere admin   Cerere admin I_icon_minitimeWed Apr 21, 2010 8:32 am

CONTRA


Last edited by axel96 on Wed Apr 21, 2010 10:45 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Cosmin3l




Varsta : 21
Posts : 5
Reputatie : 0
Join date : 2010-04-20

Cerere admin Empty
PostSubject: Re: Cerere admin   Cerere admin I_icon_minitimeWed Apr 21, 2010 8:59 am

va multumesc mult si nu o sa regretati
Back to top Go down
sMoKuLeTzZ^

sMoKuLeTzZ^


Varsta : 18
Posts : 5
Reputatie : 1
Join date : 2010-04-07
Location : undeva pe Terra

Cerere admin Empty
PostSubject: Re: Cerere admin   Cerere admin I_icon_minitimeWed Apr 21, 2010 9:53 am

CONTRAce era cu silent aimu ala p uh frate?...sorry!!
Back to top Go down
EuGeN
***Admin Server
***Admin Server
EuGeN


Posts : 32
Reputatie : 8
Join date : 2010-04-03
Varsta : 31
Location : Caransebes

Cerere admin Empty
PostSubject: Re: Cerere admin   Cerere admin I_icon_minitimeWed Apr 21, 2010 10:09 am

Cica uraste codatii Smile) si u defapt esti unu dintre ei... Vii u smecher pe srv cu silent aim si faci ce vrei , ne crezi chiar asa de prosti, toti de pe srv au vazut cum iti sarea tinta deci poti sa faci si reclamatii cate vrei u ca de ce ti-am dat ban ca am o gramada de martori, deci tot degeaba...Am gresit cand ti-am dat pro deoarece trebuia sa fiu mai atent la ceea ce faci pe srv , dar vorbele tale m-au convins ca poate esti un baiat serios.....CONTRA
Back to top Go down
Cosmin3l




Varsta : 21
Posts : 5
Reputatie : 0
Join date : 2010-04-20

Cerere admin Empty
PostSubject: Re: Cerere admin   Cerere admin I_icon_minitimeWed Apr 21, 2010 11:37 am

ce a ba eugene frate dak tot ziceti k am silent aim si plm ce mai zicet voi facetimi ma un demo si postatil pe forum...sau mai bn zis dak stiti sa faceti unu...ce sa va fac eu dak habar aveti de cs....ducetiva si jukti 2-3 ani cu botii si apoi veniti la mine...ownarul serv stie cum joc de pe alt serv am jukt ceva timp cu el...potati demo si lasatil pe el sa decida



si sMoKuLeTzZ^ u ce ai inpotriva mea mah miai facut poze dar hai sa zicem k in silent aim nu iese nimik....dar in demo o sa iasa dak tot ziceti k am aim.....oricum ne vedem diseara pe serv si am sa ii zic lui war sa imi faca demo k voi habar aveti
Back to top Go down
EuGeN
***Admin Server
***Admin Server
EuGeN


Posts : 32
Reputatie : 8
Join date : 2010-04-03
Varsta : 31
Location : Caransebes

Cerere admin Empty
PostSubject: Re: Cerere admin   Cerere admin I_icon_minitimeWed Apr 21, 2010 11:55 am

Hai te rog eu lasa-ne cu abureala ca deja intreci orice masura.... Ai silent aim si mai si injuri pe srv. ( PUNCT )
Back to top Go down
Cosmin3l




Varsta : 21
Posts : 5
Reputatie : 0
Join date : 2010-04-20

Cerere admin Empty
PostSubject: Re: Cerere admin   Cerere admin I_icon_minitimeThu Apr 22, 2010 9:27 am

ba eugene dak tot zici k am silent aim dc nu dau ma numai heduri k eu am auzit k cu silent aim dai numai heduri si eu dc consum jumatate de cartus pe 1 player??? ba mai bn zi k habar ai cs si nu ma mai acuza pe mn de coduri doar asa k sa pari si u mare....rog sa i se zica sa ma lase inpace si sa mi se face demo....ownare sper k ma intelegi
Back to top Go down
axel96
***Admin Server
***Admin Server
axel96


Posts : 32
Reputatie : 3
Join date : 2010-04-02
Location : Behind you!

Cerere admin Empty
PostSubject: Re: Cerere admin   Cerere admin I_icon_minitimeThu Apr 22, 2010 10:46 am

Cosmin3l mai bine taci ca nu te crede nimeni... am ratat azi ocazia sa-ti fac demo ca zburai de pe server Twisted Evil
Back to top Go down
Cosmin3l




Varsta : 21
Posts : 5
Reputatie : 0
Join date : 2010-04-20

Cerere admin Empty
PostSubject: Re: Cerere admin   Cerere admin I_icon_minitimeThu Apr 22, 2010 11:11 am

axel ia zimi si mie dc ai ratat ocazia pt k am stat pe serv fro 30 de min si am vazut cand cereai comanda pt facut demo k u habar aveai...deci nu mai minti k in acele 30 de min ai avut destul timp.....si oricum eugen baiatu acela destept sio dat seama k in felul ala joc eu nu ka am cod...vere iti dau 1 sfat lasate de cs si apucate de puzzel
Back to top Go down
axel96
***Admin Server
***Admin Server
axel96


Posts : 32
Reputatie : 3
Join date : 2010-04-02
Location : Behind you!

Cerere admin Empty
PostSubject: Re: Cerere admin   Cerere admin I_icon_minitimeThu Apr 22, 2010 12:00 pm

Cosmin3l mai taci ca vorbesti numai prostii... Dupa ce ai vazut ca cer comanda de demo ti-ai scos aimul!
Te crezi atat de tare cu cod incat uiti cat de prost esti
Back to top Go down
Cosmin3l




Varsta : 21
Posts : 5
Reputatie : 0
Join date : 2010-04-20

Cerere admin Empty
PostSubject: Re: Cerere admin   Cerere admin I_icon_minitimeFri Apr 23, 2010 9:30 am

ba copil tembel cum sa imi scot ma aimu ia zimi si mie ....intra u cu silent aim si aratami u mie k il poti dezactiva...u nu vezi k habar ai ce vb...u nu stii comenzile de admin si vb de silent aim.....lasama si nu ne mai aburi atata...eu acuma il astept pe eugen sa posteze k stie k nu am cod...pt k a vazut omu cum trag si mio zis k nu am nimik...asa k shhhh
Back to top Go down
sMoKuLeTzZ^

sMoKuLeTzZ^


Varsta : 18
Posts : 5
Reputatie : 1
Join date : 2010-04-07
Location : undeva pe Terra

Cerere admin Empty
PostSubject: Re: Cerere admin   Cerere admin I_icon_minitimeFri Apr 23, 2010 9:44 am

ma indoiesc de faptul ca eugen a crezut asta...tocmai azi a spus pe srv ca cand te prindem sati dam ban!!
avem demo si se vede ff bine silent aimu!!!sa vezi ce ban iti dau cand te prind pe srv!!a sa ma tii minte TOATA VIATA Mad
Back to top Go down
axel96
***Admin Server
***Admin Server
axel96


Posts : 32
Reputatie : 3
Join date : 2010-04-02
Location : Behind you!

Cerere admin Empty
PostSubject: Re: Cerere admin   Cerere admin I_icon_minitimeFri Apr 23, 2010 9:45 am

Tu ne crezi chiar prosti... N-am ce discuta cu tine
Back to top Go down
EuGeN
***Admin Server
***Admin Server
EuGeN


Posts : 32
Reputatie : 8
Join date : 2010-04-03
Varsta : 31
Location : Caransebes

Cerere admin Empty
PostSubject: Re: Cerere admin   Cerere admin I_icon_minitimeFri Apr 23, 2010 11:34 am

Cosmin3l mai bn taci ca ti-am facut demo si ti l-am si trimis, iar dupa ce l-ai vazut ai inceput sa ma injuri pe mess. Si dupa ca un nesimtit ai mai intrat pe srv dar cu numele: `` ca sa nu putem sa-ti facem nimik, dar pana la urma am reusit sa iti dau censure ca deja iesisera o gramada de playeri de pe srv din cauza ta, sper ca te-ai distrat la instalarea csului =))
Back to top Go down
EuGeN
***Admin Server
***Admin Server
EuGeN


Posts : 32
Reputatie : 8
Join date : 2010-04-03
Varsta : 31
Location : Caransebes

Cerere admin Empty
PostSubject: Re: Cerere admin   Cerere admin I_icon_minitimeFri Apr 23, 2010 11:36 am

Si apropo nu mintii ca ti-am zis eu asa ceva =)) ( in veci ) Sleep
Back to top Go down
n0_s0uNd
*****Owner
*****Owner
n0_s0uNd


Posts : 46
Reputatie : 2
Join date : 2010-03-28
Varsta : 32
Location : Bacau

Cerere admin Empty
PostSubject: Re: Cerere admin   Cerere admin I_icon_minitimeSat Apr 24, 2010 3:24 am

Cerere Respinsa.
Back to top Go down
https://ha5s.darkbb.com
Sponsored content





Cerere admin Empty
PostSubject: Re: Cerere admin   Cerere admin I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Cerere admin
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Cerere admin - sNk
» Cerere Admin
» cerere admin
» Cerere de admin-Shadow_Killer
» *Cerere Admin* bY ^dNk^|eMpTy

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Ha5s_bc :: Connect ha5s.no-ip.biz :: *Cereri*Admin*-
Jump to: